Shpallje

22

Jul'19

Shpallje për zgjedhje të institucioneve të verifikuara për ofrues të trajnimeve  për arsim për të rritur

Republika e Maqedonisë së Veriut IP Qendra për arsimin e të rriturve Në bazë të Planit Operativ të programeve dhe …

Lexo më tepër
Copyright © 2016 Adult Education Centre. This project has been funded with support from European Commission. This web site reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.
top
© 2018 Developed by Unet
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support